descriptionПро раду supervisor_accountЧлени ради calendar_todayЗаходи createЗвернення assignmentДокументи new_releasesНовини photo_size_select_actualФото perm_contact_calendarКонтакти

Рада Церков наполягає на запроваджені безпольотної зони над Україною

Росія випустила по території України вже біля 500 ракет, з яких понад 70 – з території Білорусі. Відбуваються авіаційні бомбування цивільних районів українських міст і сіл.

Зважаючи на це, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає ООН, Європейський Союз, ОБСЄ та ПАРЄ “вжити невідкладних заходів для запровадження над Україною безпольотної зони та надання Збройним Силам України сучасної техніки протиповітряної оборони”.

“Військове вторгнення Російської Федерації на суверенну територію України супроводжується постійними і масовими обстрілами об’єктів цивільної інфраструктури та житлових будинків, включаючи школи та дитячі садки”, – наголошується у зверненні ВРЦіРО. 

Українські релігійні діячі звертають увагу міжнародної спільноти, що через ракетні атаки та бомбування авіацією Збройних сил Російської Федерації багато населених пунктів опинилися на межі гуманітарної катастрофи, а в деяких із них уже повністю зруйновано інфраструктуру для життєзабезпечення цивільного населення. 

Як наслідок війни, розв’язаної Росією проти України, тисячі мирних мешканців загинуло і багато людей, у тому числі жінок, дітей і людей із інвалідністю, опинилися в умовах загрози для їхнього життя через відсутність води, їжі, безпечних помешкань для проживання, а також постійно знаходяться в небезпеці повітряних атак, які знищують цілі мирні міста та селища України.

“Ми переконані, що лише активні дії ООН, НАТО, ЄС, ОБСЄ та ПАРЄ, спрямовані на остаточне зупинення військової агресії Російської Федерації, зможуть убезпечити від винищення не лише народ України, але й спільноту європейських народів від руйнівних наслідків розв’язаної Росією війни на європейському континенті”,  – підсумовує Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій.