descriptionПро раду supervisor_accountЧлени ради calendar_todayЗаходи createЗвернення assignmentДокументи new_releasesНовини photo_size_select_actualФото perm_contact_calendarКонтакти

Рада Церков закликає відхилити законопроєкт 2713-д щодо азартних ігор і лотерей

Релігійні діячі різних конфесій обурені законопроєктом, який сприяє розвитку азартних ігор і лотерей та, як наслідок, ігроманії та зубожіння.

ВРЦіРО нагадує парламентарям про своє категоричне заперечення цієї ініціативи, зважаючи на те, що у середу, 19 травня 2021 року, парламент планує розглянути проєкт Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів від організації та проведення азартних ігор (реєстр. № 2713-д та інші).

Раніше Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій різко розкритикувало запропоновані зміни в сфері ігорного бізнесу та закликала парламент відхилити законопроєкт № 2713-д та інші альтернативні варіанти.

“Висловлюємо своє глибоке обурення законодавчою ініціативою (проєкт № 2713-д), яка може призвести до ще більшого поширення серед населення Україні залежності від азартних ігор і лотерей, зубожіння та руйнації українських сімей через згубні наслідки ігроманії”,– наголошується у зверненні ВРЦіРО до керівництва парламенту, підписаному Головуючим у ВРЦіРО.

На переконання ВРЦіРО, цей законопроєкт не лише позбавляє Державний бюджет України передбачених раніше надходжень, але й заохочує та накидує на наших співгромадян ярмо ігроманії шляхом запровадження послаблених умов оподаткування для організаторів азартних ігор і лотерей.