descriptionПро раду supervisor_accountЧлени ради calendar_todayЗаходи createЗвернення assignmentДокументи new_releasesНовини photo_size_select_actualФото perm_contact_calendarКонтакти

Підсумкове комюніке ВРЦіРО з приводу візиту делегації Ради до Брюсселю (6-7 березня 2013 р.)

  ПІДСУМКОВЕ КОМЮНІКЕ
Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій
з приводу візиту делегації Ради до Брюсселю (6-7 березня 2013 р.)

 

Висловлюючи задоволення з приводу успішного візиту своєї делегації 6-7 березня 2013 р. до Брюсселю та підводячи підсумки проведених зустрічей, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій відзначає наступне.

 

1. Ми висловлюємо вдячність Європейському комісару з питань розширення і політики добросусідства пану Штефану Фюле та всім іншим, завдяки кому візит до Брюсселю став можливим і був успішним. 2. Ми схвалюємо та підтримуємо зусилля як з боку України, так і з боку Європейських інституцій, спрямовані на розширення і поглиблення співпраці України та Європейського Союзу. 3. Ми переконані, що важливою складовою такої співпраці є налагодження ширшої взаємодії інститутів громадянського суспільства України та країн Європейського Союзу, в тому числі Церков і релігійних організацій. У цьому напрямку ВРЦіРО буде продовжувати активну діяльність. 4. Як релігійні діячі ми вважаємо своїм обов’язком у контексті поглиблення відносин між Україною і ЄС свідчити та підтримувати традиційні моральні, сімейні та інші духовні цінності, адже вони походять від Всевишнього. Саме на цих цінностях було сформовано європейську цивілізацію. 5. Як представники українських Церков і релігійних організацій та як частина українського суспільства ми підтримуємо зусилля нашої держави та ЄС, спрямовані на укладення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також на спрощення візових процедур для розширення можливостей для громадян України подорожувати до Європи.     Прийнято у Києві на засіданні Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій від 11.04.2013 р.