descriptionПро раду supervisor_accountЧлени ради calendar_todayЗаходи createЗвернення assignmentДокументи new_releasesНовини photo_size_select_actualФото perm_contact_calendarКонтакти

Рада Церков у Нідерландах підтримала миротворчу діяльність ВРЦіРО

РАДА ЦЕРКОВ У НІДЕРЛАНДАХ

Амерсфорт, 20 червня 2014

Всеукраїнській раді церков та релігійних організацій

Його Високопреосвященству ,

Митрополиту Чернівецькому і Буковинському Онуфрію,

Місцеблюстителю Київської Митрополичої Кафедри УПЦ МП,

Діючому голові ВРЦіРО

Ваші Преосвященства,

дорогі брати і сестри,

Від імені Ради Церков у Нідерландах шлемо вам лист співчуття і підтримки. За останні місяці події в Україні розвивалися дуже швидко. Нині країна проходить через період великих змін і напруження. У східній частині України це навіть призвело до відкритого конфлікту і насилля.

З відстані ми намагаємось слідкувати, наскільки можливо, за цими подіями. За останні двадцять років зокрема, зв’язки між представниками церков і церковних організацій у Нідерландах та церквами, недержавними організаціями і академічними установами в Україні все більше зростають. Ці зв’язки роблять нас ближче один до одного.

Передусім, ми маємо надію і молимось, щоб нинішні напруження і конфлікти були вирішені мирним шляхом, щоб Україна мала змогу у мирі і свободі працювати на краще для всього суспільства і свого народу.

У такі часи, як нинішні, є дуже важливим те, як церкви виконують свої обов’язки у суспільстві. Ми дуже вражені тим, як Всеукраїнська рада церков та релігійних організацій виконує цей обов’язок, невпинно закликаючи до мирного вирішення конфлікту. Більше того, ви знайшли необхідні силу і віру, незважаючи на всі відмінності, висловити спільну позицію у послідовних публічних заявах.

Ми щиро сподіваємось, що Рада церков та релігійних організацій і у майбутньому буде здатна виконувати це важливе завдання наведення мостів між різними позиціями, заради свідчення у єдності про справедливість, мир і добробут усього народу України.

У ці дні, що слідують за П’ятидесятницею, ми шлемо вам братерні вітання з надією, що Дух Отця нашого оновить і преобразить всіх нас, щоби ми були істинними служителями того миру, якого цей світ так відчайдушно жадає.

/підпис/ /підпис/

проф. Маріус ван Лювен преп. Клаас ван дер Камп

віце-президент Ради Церков генеральний секретар Ради Церков

у Нідерландах у Нідерландах