descriptionПро раду supervisor_accountЧлени ради calendar_todayЗаходи createЗвернення assignmentДокументи new_releasesНовини photo_size_select_actualФото perm_contact_calendarКонтакти

ВРЦіРО ініціює дискусію щодо виправлення судових помилок

У середу, 17 березня, о 13:00 відбудеться Круглий стіл на тему: “Невирішене питання десятиріччя: відсутність в Україні процедури виправлення судових помилок. Шляхи розв’язання проблеми”.

Продовження дискусії з циклу «Становлення справедливості в Україні» ініціює Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій у співпраці з Харківською правозахисною групою за сприянням Департаменту зовнішніх зв’язків УГКЦ в Україні.

Круглий стіл проходитиме в інформаційному агентстві Укрінформ (зала 2) за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16 (біля ст. метро «Театральна»).

Учасники дискусії: 

  • Євген Захаров – директор Харківської правозахисної групи; 
  • Аркадій Бущенко – суддя Верховного Суду; 
  • Олександр Павліченко – директор Української Гельсінської спілки з прав людини, заступник голови Комісії при Президенті з питань помилування; 
  • протоієрей Костянтин Пантелей – голова правління Української міжконфесійної християнської місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі»; 
  • Андрій Діденко – координатор програм Харківської правозахисної групи; 
  • Микола Сірий – старший науковий співробітник інституту Держави і права ім. М. Корецького; 
  • Іван Ліщина – заступник міністра юстиції України, Уповноважений у справах ЄСПЛ; 
  • Олег Левицький – адвокат, керівник громадської приймальні УГСПЛ; 
  • Олександр Заєць – голова правління Інституту релігійної свободи; 
  • Яна Баранова – президент громадської організації «Золотий вік».

Модератор: Наталка Соколенко – телерепортерка, учасниця журналістського руху «Стоп цензурі», членкиня громадської ради доброчесності, журналістка Українського радіо.

Під час заходу буде окреслено проблематику та актуальність теми, продемонстровано короткий відеоматеріал – історії свавільно засуджених до довічного позбавлення волі, а також запропоновано шляхи розв’язання проблеми виправлення судових помилок.

До участі у заході запрошені релігійні, громадські та державні діячі, провідні експерти, науковці, а саме – предстоятелі і керівники конфесій-членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій; народні депутати України; представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини; Офісу Президента України; посольств зарубіжних держав; Консультативної місії Європейського Союзу в Україні, представники суддівського корпусу, адвокати, фахівці в галузі права.

Контактна особа: Андрій Діденко, координатор програм Харківської правозахисної групи: svoboda.andrey@gmail.com

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць в залі Укрінформу обмежена.

Круглий стіл транслюватиметься наживо у YouTube: