descriptionПро раду supervisor_accountЧлени ради calendar_todayЗаходи createЗвернення assignmentДокументи new_releasesНовини photo_size_select_actualФото perm_contact_calendarКонтакти

ІРС розробив Консультацію про порядок отримання церквами земельних ділянок у постійне користування

КИЇВ – Юридична консультація, яку представив 8 квітня 2009 року Інститут релігійної свободи, має на меті допомогти Церквам і релігійним організаціям правильно скористатися змінами законодавства України, що дозволяють їм набувати земельні ділянки у постійне користування. Ключовою темою консультації є шляхи переоформлення релігійними організаціями права оренди земельної ділянки на право постійного користування. Як зазначається у документі, релігійні організації можуть безоплатно користуватись земельними ділянками лише у випадку отримання їх у постійне користування. Це в свою чергу робить можливим застосування передбаченої законом пільги по сплаті земельного податку у вигляді звільнення від нього.

У Консультації також наводиться перелік документів, необхідних для первинного надання земельної ділянки у постійне користування, та запропоновані бланки відповідних заяв до уповноважених органів. Також фахівцями Інституту релігійної свободи надаються пропозиції щодо вирішення складних питань, які можуть виникати під час переоформлення релігійними організаціями права оренди земельної ділянки на право постійного користування, зокрема, відносно пов’язаного з цим розірвання договору оренди земельної ділянки. Повний текст Юридичної консультації зі зразками документів доступний для ознайомлення на сайті Інституту релігійної свободи.

Джерело: Інститут релігійної свободи, м.Київ