descriptionПро раду supervisor_accountЧлени ради calendar_todayЗаходи createЗвернення assignmentДокументи new_releasesНовини photo_size_select_actualФото perm_contact_calendarКонтакти

Ювілейне засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

Заходи, Відбулось ювілейне засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігі

КИЇВ — 11 грудня 2007 року у конференц-залі столичного готелю ХаяттРідженсі відбулось урочисте засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій(ВРЦіРО), яке було присвячене відзначенню десятирічного ювілею з часу утворенняРади. В засіданні взяли участь представники Секретарiату Президента України, Уряду,Верховної Ради України, дипломатичних представництв іноземних держав та міжнароднихорганізацій в Україні, громадські та політичні діячі.

До учасників засідання та запрошених гостей з привітальнимсловом звернувся Головуючий на черговому засіданні Ради, єпископ Церквихристиян віри євангельської України Михайло Паночко. Від імені держави керівниківта повноважних представників Церков і релігійних організацій з відзначеннямювілею діяльності Ради привітав заступник Глави Секретарiату Президента УкраїниА. Кислинський, який відзначив особливу роль Всеукраїнської Ради Церков ірелігійних організацій у забезпеченні міжконфесійного миру та утвердженніморальних основ українського суспільства.

Ювілейне засідання ВРЦіРОПід час зустрічі учасники засідання обмінялись думками щодо важливостіміжконфесійного діалогу у суспільстві, ефективною платформою для якого вУкраїні вже більше десяти років виступає Всеукраїнська Рада Церков і релігійнихорганізацій. Під час засідання також було обговорено стан державно-конфесійнихвідносин в Україні та перспективні питання щодо їх покращення, зокреманалагодження більш тісної взаємодії між органами державної влади та Церквами ірелігійними організаціями у питаннях подолання соціальних негараздів, вихованняпідростаючого покоління на основі загальновизнаних релігійних цінностей тазміцнення моральних засад суспільства.

Представники іноземних держав та інші учасники засідання булиознайомлені з досвідом міжконфесійної співпраці в Україні та побудовипартнерських взаємовідносин між Державою та Церквами і релігійними організаціями.Під час зустрічі було презентовано фільм про становлення та діяльністьВсеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, а також збірник офіційнихдокументів Ради, ухвалених впродовж усього часу її діяльності.

Урочисте засідання Ради закінчилась спілкуванням під часфуршету у святковій та дружній атмосфері.

2007.12.11_zasidannya3.jpg