descriptionПро раду supervisor_accountЧлени ради calendar_todayЗаходи createЗвернення assignmentДокументи new_releasesНовини photo_size_select_actualФото perm_contact_calendarКонтакти

Святкування Дня Незалежності України розпочалося з молитви

Офіційні заходи із відзначення 29-річниці незалежності Української Держави розпочалися щорічного урочистого заходу "Молитва про мир і благословення України".

Молитви благословення звершувалися главами конфесій, які входять до складу Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, на подвір’ї біля собору Софії Київської у присутності Президента України Володимира Зеленського та його дружини.

Віримо у важливість молитви про мир і Боже благословення для України, адже завдяки допомозі Всевишнього до цього часу український народ успішно протистоїть зовнішній агресії, виклику світової пандемії COVID-19, а також іншим сучасним викликам, зазначив Головуючий у ВРЦіРО митрополит Епифаній, Предстоятель Православної Церкви України.

Традиція проголошення благословення для нашої країни та всього народу з нагоди святкування Дня Незалежності України має важливе духовне та символічне значення. Участь у цьому заході глав різних конфесій, представників держави та суспільства свідчить про єдність українського народу та про важливе місце віри у Всевишнього Бога у житті наших співгромадян.

За допомогою прямої телетрансляції цієї унікальної духовної події до молитви про благословення України змогли долучитися мільйони глядачів, як у віддалених куточках України, так і за її межами.

 

Фоторепортаж: о. Андрій Сидор