descriptionПро раду supervisor_accountЧлени ради calendar_todayЗаходи createЗвернення assignmentДокументи new_releasesНовини photo_size_select_actualФото perm_contact_calendarКонтакти

Всеукраїнська Рада Церков зустрілася з Віце-президентом Європейської комісії

Глави і представники членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій зустрілися з Віце-президентом Європейської комісії з популяризації європейського способу життя Маргарітісом Схінасом.

Захід відбувся 29 жовтня 2021 року в залі засідань Вченої ради Київської православної богословської академії, який на прохання Головуючого у ВРЦіРО модерував Архієпископ Православної Церкви України Євстратій (Зоря).

Пан Схінас також представляє Грецію в Європейській комісії і відповідає за діалог з релігійними спільнотами та захист свободи віросповідання і переконань. Учасники зустрічі торкнулися конкретних питань допомоги тим, хто страждає від беззаконня, зокрема на окупованих територіях України – на Донбасі та Криму. 

Українські релігійні діячі також засвідчили підтримку справи долучення України до європейської спільноти, зазначивши при цьому важливість збереження духовного коріння Європи. Було висловлене спільне бажання продовжити співпрацю між інституціями Європейського Союзу та Всеукраїнською Радою Церков, як інституцією українського громадянського суспільства.

Фото: Андрій Сидор