descriptionПро раду supervisor_accountЧлени ради calendar_todayЗаходи createЗвернення assignmentДокументи new_releasesНовини photo_size_select_actualФото perm_contact_calendarКонтакти

Мінсоцполітики та Всеукраїнська Рада Церков співпрацюють у гуманітарній сфері

У Міністерстві соціальної політики 17 вересня відбулась робоча зустріч першого заступника Міністра соціальної політики Євгена Котика з представниками Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Урядовець подякував за роботу, яку проводять релігійні інституції у гуманітарній сфері та підкреслив важливість об’єднання зусиль для надання допомоги тим, хто її найбільше потребує.

Учасники зустрічі порушували питання щодо визнання вантажів гуманітарною допомогою та організації отримання допомоги найбільш незахищеними верствами населення, а також обговорили шляхи їх вирішення.

Також Євген Котик поінформував про те, що Єдиний реєстр отримувачів гуманітарної допомоги переведено в електронну форму. Розроблений інтерфейс дозволить спростити доступ користувачів до реєстру з можливістю безоплатного пошуку відомостей за найменуванням, місцезнаходженням, кодом ЄДРПОУ та іншими даними отримувача гуманітарної допомоги та прискорити потрапляння гуманітарної допомоги до людей, які реально її потребують.

Архієпископ Євстратій від імені Головуючого у ВРЦіРО висловив підтримку започаткованому діалогу між Мінсоцполітики та Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій. Він нагадав, що питання гуманітарної допомоги є одним із найбільш актуальних у порядку денному державно-церковних відносин, адже релігійні організації різних конфесій постійно опікуються десятками тисяч нужденних, серед яких чимало постраждалих від російської агресії.

Юридичний радник Головного рабина м. Києва та України Геннадій Білорицький додав, що саме шляхом діалогу можна ефективно розв’язати низку поточних проблем, які є наразі у отримувачів гуманітарної допомоги, та разом відпрацювати більш сучасні та ефективні механізми визнання вантажів неприбуткових організацій гуманітарною допомогою.