descriptionПро раду supervisor_accountЧлени ради calendar_todayЗаходи createЗвернення assignmentДокументи new_releasesНовини photo_size_select_actualФото perm_contact_calendarКонтакти

Хода на захист дітей і сім’ї об’єднала в Києві тисячі громадян (ФОТО)

ВРЦіРО, Рада Церков, хода, діти, сім'я, День захисту дітей, Київ, Україн

«Справжнє захоплення – це тато, мама, діти!» Під цим гаслом центральними вулицями Києва пройшла Всеукраїнська Хода на захист прав дітей і сім’ї.

Акцію ініціювала Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій. Глави і віруючи різних конфесій об’єдналися, щоб привернути увагу суспільства до сучасних загроз для інституту сім’ї і батьківства, звернути увагу на проблему сирітства та неналежного соціального захисту вагітних жінок, виступити на захист сім’ї та шлюбу як союзу чоловіка і жінки, що відповідає Божому повелінню та природі людини.

Щороку кількість охочих долучитися до цієї заходів на захист дітей і сім’ї зростає. По оцінкам журналістів цього разу у Ході взяло участь кілька тисяч учасників. Паралельно із цим заходи на підтримку сім’ї тривали на Поштовій площі та в інших частинах Києва, які в ці дні сумарно відвідало біля 40 тисяч городян.

Музичний флеш-моб на початку Ходи, на Софіївській площі, та святковий концерт і розваги після її завершення, у Маріїнському парку, не залишили байдужими ні дітей, ні дорослих. Дружня атмосфера, урочисте оформлення, конкурси і розваги додали цій події відчуття справжнього свята сім’ї.

“На сім’ю сьогодні чиниться великий тиск і супротив. А це свідчить про те, що людство у своїй історії наближається до небезпечної лінії, і ми не повинні цього дозволити”, − наголосив у своїй промові Головуючий у Раді Церков єпископ Михайло Паночко.

Він нагадав присутнім, що згідно Святого Писання автором і творцем сім’ї є ні людина, ні наука, ні релігія, а Сам Бог. Всевишній Господь створив чоловіка і жінку за образом і подобою Своєю, і благословив їх, і настановив їх народжувати дітей і володарювати на землі.

Як повідомив Оргкомітет Ходи, сьогодні в Україні понад 70 000 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Ще 100 000 постійно або тимчасово живуть в інтернатах навіть при живих батьках. Не вистачає просвітницьких програм, тому молоді батьки часто не знають, звідки беруться діти, як триває вагітність і пологи, які є ризики, і що робити з дитиною після її народження. А зіштовхуючись з жорсткою реальністю, перекладають відповідальність на інтернат.

На переконання організаторів, звідси ж нерозуміння цінності інституту сім'ї та спроби нав'язати гомосексуалізм та одностатеві шлюби як норму. Насправді це наслідок особистого вільного, але помилкового вибору людини та прояв глибоко вкоріненого у ній гріха. Тому одне з головних завдань Церков і релігійних організацій – доносити високі моральні принципи у всі сфери суспільного та особистого життя людей.

До усіх моральних проблем додаються негативні наслідки конфлікту на Сході, де діти переживають стрес, втрачають батьків і калічаться. Тому Всеукраїнська хода на захист дітей і сімей, яка відбулася 3 червня в Києві, стала для зацікавлених Церков, конфесій і громадських організацій відправною точкою до єднання навколо подолання цих проблеми, до початку комплексних заходів їх розв’язання, до початку змін в Україні.

Нагадаємо, що напередодні ходи Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій прийняла Відкрите звернення на захист сім’ї та дітей з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей (1 червня).

Фото: Оргкомітет Ходи / vrciro.org.ua