descriptionПро раду supervisor_accountЧлени ради calendar_todayЗаходи createЗвернення assignmentДокументи new_releasesНовини photo_size_select_actualФото perm_contact_calendarКонтакти

Головуючий у ВРЦіРО зустрівся з послом Світового Євангельського Альянсу

22 листопада відбулася зустріч Головуючого у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій Григорія Коменданта з глобальним послом Всесвітнього Євангельського Альянсу Браяном Стіллером.

Посол ВЄА поділився основними віхами 175-літньої історії Альянсу. Він розповів про нинішній стан платформи, що налічує понад 650 мільйонів євангельських віруючих в 143 країнах, об’єднуючи таким чином близько 25% християнського населення земної кулі.

Григорій Комендант ознайомив гостя з історією ВРЦіРО та нинішніми проєктами в сфері розвитку державно-церковних відносин та законотворчості,  розповів про багаторічний досвід міжконфесійного діалогу в Україні та консенсусний принцип діяльності Ради Церков. Головуючий у ВРЦіРО також згадав про ініціативи щодо захисту життя, подружжя та сім’ї, запобігання домашньому насиллю, утвердження справедливості та верховенства права, захисту довкілля, розвитку капеланського служіння в різних сферах, тощо. 

«Я ніде в світі не бачив такої чудової співпраці для загального добра! Коли вперше дізнався про вашу Раду цього літа, я відтоді показую іншим людям, як можна зберігаючи свій спосіб поклоніння та свідчення знаходити шляхи чесного співіснування на національному рівні», – відповів посол ВЄА Браян Стіллер.

В зустрічі взяли участь також генеральний секретар Українського Біблійного Товариства Олександр Бабійчук та член Секретаріату ВРЦіРО Юрій Кулакевич.

В програмі візиту посла Всесвітнього Євангельського Альянсу, який був в Україні протягом декількох днів, були зустрічі зі священнослужителями та представниками державної влади, інтерв’ю для медіа, участь в богослужіннях та культурні заходи.

Фото: Ірина Боровкова