descriptionПро раду supervisor_accountЧлени ради calendar_todayЗаходи createЗвернення assignmentДокументи new_releasesНовини photo_size_select_actualФото perm_contact_calendarКонтакти

Єпископ Віталій Кривицький: Рада Церков і надалі підтримуватиме полонених і їх рідних

ВРЦіРО, Рада Церков, полонені, заручники, зниклі безвісти, бранці Кремля

Головуючий у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій зустрівся з рідними безвісти зниклих громадян, полонених і заручників, ув’язнених унаслідок російської агресії проти України.

У зустрічі, яка відбулася 16 жовтня, окрім єпископа Києво-Житомирської єпархії Римсько-Католицької Церкви в Україні Віталія Кривицького взяли участь радник міністра МВС Юрій Тандіт та голова правління Інституту релігійної свободи Олександр Заєць.

Рідні полонених, заручників та безвісти зниклих громадян України подякували Всеукраїнській Раді Церков за щоденні справи заради становлення миру та звільнення бранців Кремля. Присутні обговорили можливі подальші заходи в цій сфері, зокрема щодо активізації дій держави, а також шляхи вирішення проблеми пошуку та ідентифікації безвісти зниклих осіб на Донбасі в районі проведення ООС.

Рідні безвісти зниклих на сході України акцентували увагу на тому, що пошук зниклих безвісти громадян та ідентифікація тіл загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України на Донбасі залишається однією з найбільш болючих гуманітарних проблем, що потребує невідкладного вирішення. На їх переконання, не можна й далі відкладати вирішення даної проблеми на державному рівні.

Головуючий у ВРЦіРО єпископ Віталій Кривицький наголосив, що ВРЦіРО і надалі готова підтримувати рідних бранців, вживати практичних заходів і сприяти становленню миру в Україні. Наприкінці зустрічі єпископ благословив всіх учасників та побажав рідним бранців та безвісти зниклих громадян Божого Благословення та сили духу.