descriptionПро раду supervisor_accountЧлени ради calendar_todayЗаходи createЗвернення assignmentДокументи new_releasesНовини photo_size_select_actualФото perm_contact_calendarКонтакти

Всеукраїнська Рада Церков закликала усіх взяти участь у виборах президента

Релігійні лідери закликали усіх громадян України виконати свій громадянський обов'язок – прийти на вибори 25 травня та взяти участь в обранні нового Глави Української держави.

На цьому наголошено у Зверненні до народу України щодо виборів Президента України, яке Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій ухвалила у четвер, 15 травня 2014 року.

Чергове засідання ВРЦіРО відбулося під головуванням Керуючого справами УПЦ митрополита Антонія (Паканича) у приміщенні комплексу «Мистецький Арсенал» у Києві.

Частина засідання була присвячена зустрічі глав конфесій з кандидатом у Президенти України Юлією Тимошенко на її прохання. Вона представила на розсуд Ради Церков своє бачення подолання нинішніх викликів, що стоять перед Україною. Протягом півтори години глави і представники релігійних організацій мали змогу обговорити нинішню ситуацію в країні.

Глави і представники українських конфесій обмінялись думками щодо посилення ролі релігійних організацій у подоланні кризової ситуації на Сході України, зокрема на Донбасі. Вони озвучили найгостріші питання, які ще слід розв'язати новій українській владі разом із громадськістю.

Фото: cerkva.info