descriptionПро раду supervisor_accountЧлени ради calendar_todayЗаходи createЗвернення assignmentДокументи new_releasesНовини photo_size_select_actualФото perm_contact_calendarКонтакти

Секретаріат ВРЦіРО спланував міжконфесійні заходи на півріччя

22 лютого 2021 року в приміщенні Патріаршої курії УГКЦ в Києві відбулося засідання Секретаріату Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій під головувавнням Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ. Зустріч тривала понад три години.

Під час засідання Секретаріату було полагоджено актуальні питання, які виникають в діяльності громадської спілки «Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій». Зокрема, одним з ключових питань, які вдалося вирішити на засіданні, було опрацювання поточного плану діяльності Ради на наступне півріччя.

Також члени Секретаріату опрацювали проекти листів-відповідей на отриману за останній час кореспонденцію на ім’я Головуючого в ВРЦіРО.

Крім того, представники Церков і релігійних організацій запропонували дві дати для проведення традиційної щорічної ходи за сімейні цінності та відзначення срібного ювілею 25-річчя від заснування Ради Церков – 5 і 24 червня 2021 року відповідно. На засіданні було обговорено і способи організації цих заходів.

Додамо, що одним з головних завдань Секретаріату ВРЦіРО є виконання доручень самої Ради та приготування проєктів документів, які подаються на розгляд Ради.