descriptionПро раду supervisor_accountЧлени ради calendar_todayЗаходи createЗвернення assignmentДокументи new_releasesНовини photo_size_select_actualФото perm_contact_calendarКонтакти

ПРЕС-АНОНС. Запрошуємо журналістів на ювілей Ради Церков

КИЇВ. У вівторок, 29 листопада 2016 року, о 10:30 Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій запрошує журналістів для висвітлення урочистого засідання, присвяченого 20-літтю діяльності Ради Церков.

Захід розпочнеться об 11:00 та передбачає участь і вітальні виступи як глав Церков і релігійних організацій, так і високодостойних гостей – керівництва держави, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, Верховного Суду України, лідерів парламентських фракцій і народних депутатів, науковців, експертів, громадських діячів.

Перед початком заходу (з 10:30 до 11:00) журналісти матимуть можливість взяти коментарі у членів Ради Церков. По завершенню зйомки/запису акредитовані журналісти запрошуються на фуршет.

Участь у заході потребує обов’язкової попередньої акредитації, яка триватиме до 18:00 понеділка, 28 листопада, за телефоном: 066-881-64-96 (Оля Соловйова).

Довідка. Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій утворена у 1996 році як міжконфесійна інституція. За 20 років своєї діяльності Рада Церков розширилася до 17 конфесій та на сьогодні є найбільшою інституцією громадянського суспільства. ВРЦіРО представляє у сукупності понад 90% усіх релігійних організацій України та всі основні віросповідні напрямки – християнство (православ’я, католицизм і протестантизм), іслам та іудаїзм.