descriptionПро раду supervisor_accountЧлени ради calendar_todayЗаходи createЗвернення assignmentДокументи new_releasesНовини photo_size_select_actualФото perm_contact_calendarКонтакти

Представники ВРЦіРО зустрілися з керівництвом Держслужби з захисту споживачів

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій налагоджує взаємодію з Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

21 квітня 2021 року відбулася перша зустріч релігійних діячів різних конфесій з головою Держпродспоживслужби Владиславою Магалецькою та її заступниками.

Представники ВРЦіРО та Держслужби обговорили питання організації Великодніх святкувань в умовах карантину, пов’язаного з пандемією COVID-19. Йшлося про нові форми богослужінь і традиційних освячень Пасхальних кошиків, які практикуються у різних церквах для додаткового захисту віруючих від поширення коронавірусної інфекції.

Своїми напрацюваннями в цій сфері поділилися представники Православної Церкви України, Української Греко-Католицької Церкви, Української Церкви Християн Віри Євангельської.

Учасники зустрічі домовилися час від часу зустрічатися для прямого діалогу та розвитку подальшої взаємодії ВРЦіРО та Держпродспоживслужби.