descriptionПро раду supervisor_accountЧлени ради calendar_todayЗаходи createЗвернення assignmentДокументи new_releasesНовини photo_size_select_actualФото perm_contact_calendarКонтакти

Релігійні діячі України та Росії зустрінуться в Осло за круглим столом

З 9 по 12 вересня 2014 року в Осло відбудеться Круглий стіл «Україна-Росія: Зустріч лідерів (уповноважених представників) церков і релігійних організацій Російської Федерації та України».

Захід організовано на запрошення Норвезького Біблійного Товариства за сприяння Уряду Норвегії.

З української сторони в Круглому столі візьмуть участь глави та уповноважені представники Церков і релігійних організацій України, які входять до складу Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Зокрема, Предстоятель УПЦ КП Патріарх Філарет (черговий головуючий Ради), голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ (МП) митрополит Митрофан, єпископ РКЦ в Україні Петро Мальчук та інші, Українського Біблійного Товариства, пастори протестантських християнських громад у Харкові та Слов’янську, представники неурядової організації Інститут релігійної свободи (всього 27 осіб).

З російської сторони в зустрічі очікується участь керівників та представників Католицької Церкви в Росії, протестантських Церков, юдейської та мусульманської громад.

Протягом 10-11 вересня учасники круглого столу матимуть можливість спілкування з релігійними, державними та громадськими діячами Норвегії, а також між собою, заплановані візити до Парламенту Норвегії та Нобелівського комітету.

Головний акцент українсько-російського діалогу заплановано зробити на служінні Церков і релігійних організацій в умовах існуючого конфлікту, на свідченні правди, миротворчій ролі релігійної спільноти.

Учасники зустрічі висловлюють щиру подяку Норвезькому Біблійному Товариству та Уряду Норвегії за допомогу в організації та проведенні Круглого столу.

Серед членів Всеукраїнської Ради Церков у складі делегації беруть участь представники таких конфесій (в алфавітному порядку):

Братство незалежних церков і місій євангельських християн-баптистів України; Всеукраїнський союз Церков євангельських християн-баптистів; Духовне управління мусульман України; Німецька євангелічно-лютеранська Церква України; Римсько-католицька Церква в Україні; Союз вільних Церков християн євангельської віри України; Українська Автокефальна Православна Церква; Українське Біблійне Товариство; Українська Греко-Католицька Церква; Українська єпархія Вірменської Апостольської Церкви; Українська Православна Церква (в єдності з Московським патріархатом); Українська Православна Церква Київського Патріархату; Українська уніонна конференція Церкви адвентистів сьомого дня; Українська Християнська Євангельська Церква.