descriptionПро раду supervisor_accountЧлени ради calendar_todayЗаходи createЗвернення assignmentДокументи new_releasesНовини photo_size_select_actualФото perm_contact_calendarКонтакти

Яків Дов Блайх

Президент Об'єднання іудейських релігійних організацій України, Головний рабин м. Києва та України

Об’єднання іудейських релігійних організацій України засновано у 1992 році та сьогодні налічує біля 100 релігійних організацій та культових об’єктів по всій Україні, з яких 69 релігійних громад. У 1995 році було відкрито Теологічний інститут (Єшиву) для релігійних чоловіків. У 2001 році засновано Вищий релігійно-освітній інститут «Мідраша Ционіт».

ОІРОУ координує дії єврейських релігійних організацій та захищає їх інтереси, в тому числі за кордоном, допомагає поширювати та розвивати єврейське життя в Україні. Об’єднання допомагає єврейським громадам додержуватися законів іудаїзму, забезпечує їх ритуальними предметами та релігійною літературою для відродження єврейської освіти та проведення єврейських свят. 

Комітет із збереження єврейської спадщини в Україні займається пошуком, дослідженням, систематизацією об’єктів єврейської спадщини, включаючи кладовища, синагоги та інші релігійні об’єкти.

ОІРОУ є співзасновником Єврейської конфедерації України, яка представляє українські єврейські громади на міжнародному рівні.

Контакти

Головний офіс ОІРОУ: 04071, м. Київ, вул. Щекавицька, 29  

Телефони: (+38 044) 463 70 85, 463 70 87, факс: 463 70 88

Е-пошта: kievrabbi@gmail.com

Фейсбук: Ребе Яків Блайх