descriptionПро раду supervisor_accountЧлени ради calendar_todayЗаходи createЗвернення assignmentДокументи new_releasesНовини photo_size_select_actualФото perm_contact_calendarКонтакти

Святослав Шевчук

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви, Верховний Архиєпископ Києво-Галицький

Українська Греко-Католицька Церква – одна із 23 самоправних Східних Католицьких Церков, які перебувають у повному сопричасті з єпископом Рима. За кількістю своїх вірних, яких налічується понад 5,5 мільйонів в 25 країнах на п’яти континентах, Церква є найбільшою у світі з усіх Східних Католицьких Церков.

УГКЦ в Україні об’єднує 3534  релігійних організацій, з яких 3327 зареєстрованих громад, завдяки чому посідає третє місце за кількістю релігійних громад в Україні. Справами Церкви опікуються 2714 священиків.

Також у складі УГКЦ діє 102 монастиря, 26 духовних місій, 1 братство, 1893 недільні школи та 3 загальноосвітні школи, 16 духовних навчальних закладів, включаючи ліцензований державою Український Католицький Університет.

УГКЦ має безперервну ієрархічну спадкоємність від часу офіційного Хрещення Русі-України та становлення на її території церковної структури.

Контакти

Поштова адреса: 02002, м. Київ, а/с 210 (Патріарша Курія УГКЦ)

Телефон/факс: (+38 044) 541 11 14

Е-пошта: Ver_Arkh@ugcc.org.ua

Вебсайт: ugcc.ua