descriptionПро раду supervisor_accountЧлени ради calendar_todayЗаходи createЗвернення assignmentДокументи new_releasesНовини photo_size_select_actualФото perm_contact_calendarКонтакти

Падун Леонід Миколайович

Старший єпископ Української Християнської Євангельської Церкви

Українська Християнська Євангельська Церква

Наприкінці 1993 року в Донецьку представниками релігійних громад з різних областей України на базі донецької церкви "Слово життя", заснованої у 1990 р. Леонідом Падуном, був створений Духовний центр незалежних християнських церков Повного Євангелія України. У 1999 році релігійне об'єднання отримало назву Українська Християнська Євангельська Церква (УХЄЦ).

Сутність історичної спадщини Української Християнської Євангельської Церкви полягає у продовженні та поширенні тих  духовних прагнень, які існували протягом усієї християнської історії - пошуків Богопізнання  як через відновлення біблійних основ публічного Богослужіння, так і через реалізацію християнських принципів у соціальному житті. 

Українська Християнська Євангельська Церкве веде місіонерську роботу, проповідуючи Євангеліє як в Україні, так і за кордоном (Туреччина, Грузія, Польща, Чехія тощо), веде роботу у в’язницях, здійснює ряд соціальних програм, співпрацює з іншими християнськими конфесіями, громадськими організаціями та іншими суспільними інститутами, діяльність яких відповідає напрямам діяльності Церкви.                                                       

Велику увагу об’єднання приділяє Біблійній освіті. Так, у грудні 2018 року в рамках освітньої програми Біблійного інституту при УХЄЦ було започатковано онлайн-проект “Біблійна школа “Оновлення”. Завдяки цьому проекту якісну Біблійну освіту можуть одночасно отримувати сотні студентів з усього світу.

Контакти  

Поштова адреса: 01001, м. Київ-1, а/с В-207  (Релігійний центр УХЄЦ)

Телефон: +38 050 426 3180

Е-пошта: ukr.church.rc@gmail.com

Вебсайт:  wolua.org

Фейсбук: єпископ Леонід Падун