descriptionПро раду supervisor_accountЧлени ради calendar_todayЗаходи createЗвернення assignmentДокументи new_releasesНовини photo_size_select_actualФото perm_contact_calendarКонтакти

Комендант Григорій Іванович

Президент Українського Біблійного Товариства

Українське Біблійне Товариство – міжконфесійна християнська організація, метою якої є переклад, друкування і розповсюдження Біблії та біблійної богослужбової літератури. До складу УБТ входять 19 церков України православного, католицького та протестантського віросповідання, які визнають Біблію Божим Словом. УБТ є членом міжнародної спільноти Об’єднаних Біблійних Товариств, яка включає 150 національних товариств та охоплює понад 200 країн та територій.

Завданням УБТ є забезпечення доступу до Божого Слова для кожної людини, незалежно від її соціального статусу, мовних або етнічних особливостей, конфесії, вікової категорії у найбільш доступний і зрозумілий спосіб. 

УБТ видало і поширило понад 12 млн примірників різноманітних біблійних видань, з яких понад 4 млн у рамках всеукраїнських благодійних проектів. У 2011 році УБТ презентувало новий Четвертий повний переклад Біблії сучасною українською мовою з давньогрецької мови (Септуагінти).   

УБТ працює в Україні через 4 регіональні представництва (Київ, Львів, Харків, Херсон). 

Контакти

Головний офіс УБТ: 03190, м. Київ, вул. Януша Корчака, 18

Телефон: +380 44 501 14 91

Е-пошта: info@ukrbs.org

Вебсайт: ukrbs.org