descriptionПро раду supervisor_accountЧлени ради calendar_todayЗаходи createЗвернення assignmentДокументи new_releasesНовини photo_size_select_actualФото perm_contact_calendarКонтакти

Ахмед Тамім

Голова Духовного управління мусульман України, Верховний муфтій України

Духовне управління мусульман України стало першою організацією незалежної України, що з 1992 року об′єднує мусульманські громади країни. ДУМУ працює з метою об′єднання українських мусульман, здійснює просвітницьку і духовну роботу за принципом надетнічності, об’єднуючи в своїх громадах мусульман різних національностей. ДУМУ виступає проти політизації релігії та здійснює ґрунтовну роботу по спростуванню помилкових ідеологій екстремістських течій.

У 1993 році в Києві заснований Ісламський університет, який є духовним навчальним закладом ДУМУ. У 2001 році його дипломи отримали визнання найстаршим ісламським університетом «Аль-Азгар».

ДУМУ займається підготовкою та виданням ісламської релігійної літератури українською та російською мовами, а також мовами народів, які традиційно сповідують Іслам (арабською, татарською, турецькою та ін.), а також видає аудіо- та відеоматеріали на релігійно-просвітницьку тематику та газету «Мінарет».

На сьогодні ДУМУ об’єднує 111 зареєстрованих релігійних громад, при яких функціонує 40 релігійних шкіл і гуртків.

Контакти  

04071, м. Київ, вул. Лук′янівська 46 (мечеть «Ар-Рахма»)

Телефон: (+38 044) 465-18-77, 465-18-78 

Е-пошта: info@islam.ua  

Вебсайт:  islam.ua