descriptionПро раду supervisor_accountЧлени ради calendar_todayЗаходи createЗвернення assignmentДокументи new_releasesНовини photo_size_select_actualФото perm_contact_calendarКонтакти

Носов Станіслав Вікторович

Президент Української уніонної конференції Церкви адвентистів сьомого дня

Церква адвентистів сьомого дня в Україні

Адвентистський рух, як подальша фаза Реформації, виник на початку XIX ст. в середовищі баптистів, методистів та інших протестантських утворень. У 70-х роках XIX ст. почали діяти перші місії в Європі, а в Україну адвентизм прийшов у 1867 році. Адвентисти проповідують скорий Другий прихід Ісуса Христа. 

Керівний орган Церкви АСД в Україні – Українська Уніонна Конференція (УУК), яка складається з 8 регіональних конференцій. Є третім євангельським об’єднанням України за кількістю громад. Налічує біля 45 тисяч членів, які об’єднані у 772 громади та 250 груп. Діють 2 вищі учбові заклади: Український Гуманітарний Інститут (УГІ) та Теологічний Інститут (УАТІ), 18 загальноосвітніх шкіл, 32 центри розвитку дитини, дошкільної підготовки, дитсадки. Більше 1000 суботніх класів/шкіл з вивчення Біблії. Функціонують телеканал «Надія», радіо «Голос Надії», видавництво «Джерело життя».

Церква АСД приділяє особливу увагу медичним і оздоровчим програмам за допомогою 7 санаторіїв та медичного центру в Києві. Надає гуманітарну допомогу через «БФ АДРА Україна».

Контакти  

Канцелярія УУК ЦАСД: 04071, м. Київ, вул. Лук'янівська, 9/10 А

Телефон: (+38 044) 467 50 49

Е-пошта: uuc@adventist.ua

Вебсайт: adventist.ua