Президент Віктор Ющенко зустрінеться з членами Всеукраїнської Ради церков і релігійних організацій

.

КИЇВ – У середу, 28 жовтня 2009 року,  у Києві відбудеться зустріч Президента України Віктора Ющенко з членами Всеукраїнської Ради церков і релігійних організацій. Метою зустрічі є обговорення нагальних проблем державно-церковних взаємин. Про це повідомляє Інститут релігійної свободи з посиланням на Прес-службу Президента України.

“Співпраця держави і церковних організацій зокрема важлива у контексті виборчої кампанії, що розпочалася, і відповідно у забезпеченні прав громадян на вільний вибір”,  – повідомляється на сайті глави Української держави.

Слід нагадати, що остання зустріч робочого характеру Президента Віктора Ющенка та Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій відбулась 3 березня 2006 року, напередодні чергових парламентських виборів в Україні. Підсумком зустрічі стало підписання членами Ради Декларації керівників Церков і релігійних організацій України, спрямованої на досягнення міжконфесійного миру і злагоди та невикористання авторитету Церков і релігійних організацій у передвиборчій агітації.

Джерело: Інститут релігійної свободи, м.Київ