АНОНС: Прес-конференція з нагоди Всеукраїнської ходи на захист прав дітей і сімей

.

28 травня, вівторок, об 11:00 розпочинається прес-конференція «Сім'я – серце України!» за участі представників Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) з нагоди проведення у Києві 8 червня 2019 року Всеукраїнської Ходи на захист прав дітей та сімей.

Прес-конференція відбудеться у приміщенні Інституту Горшеніна за адресою: Київ, вул. Мала Житомирська 18-Б (вхід в арку з боку Михайлівського провулка).

Учасники прес-конференції:

  • Віталій Кривицький, Голова оргкомітету, Головуючий у ВРЦіРО, єпископ Києво-Житомирської дієцезії, Римсько-Католицька Церква в Україні;
  • Євстратій (Зоря) – Заступник Голови управління зовнішніх церковних зав’язків в Україні, архієпископ Чернігівський і Ніжинський, Православна Церква України (ПЦУ);
  • Олекса Петрів, митрофорний протоієрей, Керівник Департаменту зовнішніх зав’язків в Україні, Українська Греко-Католицька Церква;
  • Рустам Гафурі, шейх, заступник Муфтія України, Духовне управління мусульман України;
  • Анатолій Козачок, перший заступник старшого єпископа Української Церкви Християн Віри Євангельської.

Основні питання для обговорення:

  1. Роль сім’ї в сучасному суспільстві. Якою повинна бути державна сімейна політика і чим можуть допомогти церкви і релігійні організації?
  2. Що і кому потрібно робити, аби подолати такі проблемі, як зростання кількості розлучень, насильства в сім’ї, заохочення до абортів і сурогатного материнства.
  3. Які небезпеки для сім’ї криються в гендерній ідеології?
  4. Мета проведення щорічної Всеукраїнської Ходи на захист прав дітей і сімей. Як буде проходити хода 8 червня 2019 року. Організаційні питання.

Організатор: Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій.

До складу ВРЦіРО входять 16 церков і релігійних організацій, серед яких православні, греко- і римсько-католицькі, протестантські та євангельські церкви, а також юдейське та мусульманське релігійні об’єднання й 1 міжцерковна організація. Головуючий у ВРЦіРО - єпископ Віталій Кривицький, ординарій Київсько-Житомирський Римсько-Католицької Церкви в Україні.

Нагадаємо, що у 2018 році Хода на захист прав дітей та сімей зібрала близько 10 000 учасників, які пройшли колоною від Михайлівської площі до будівлі ВР. Мета Ходи – привернути увагу суспільства та влади на моральні й духовні основи сім’ї та шлюбу як союзу чоловіка та жінки, необхідні для гармонійного виховання та здорового розвитку дітей.

Акредитація журналістів: +38 (097) 080 98 06 (Михайло Канафоцький)